Long Play Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Long Play Crew

www.longplaycrew.com
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 EXIT 07

Ići dole 
+2
djbucek
Alexandar Miloshevich
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 6:14 pm

Alexandar Miloshevich ::
Znachi, da ti je ovo Prvi pismeni zadatak iz sprskog, vec bi imao 5 za kraj godine!!! Very Happy Razz lol!
Pa shta da kazhem... Kao shto sam i naslowio temu u prwom delu post-owanja... Smile
MY INSPIRATION... Razz Very Happy
Mada, mozhda ne bih bash dobio 5 (iako sam je uwek imao i pisanje mi ishlo od ruke...), zbog style-a pisanja, jer bi onome ko owo chita (a nije upoznat sa my writing style-om), istekle ochi i otekao mozak dok protumachi... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 6:20 pm

Alexandar Miloshevich ::

Hvala za pohale i svaka chast za post!!!!
cheers cheers cheers
You're welcome... Wink

And THNX! Very Happy

BIG greeting! Wink Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 4:44 am

Pa kad vec "pada" review posle 100 god, da se nadovezem:
Mislim da je suvishno hvaliti Exit kao fest, otishla sam sa velikim ochekivanjima i ona su mi se ispunila. A o impresijama shto sam tamo prvi put necu da pricham, jer ko god chita ovo, mislim da nije spreman da prati josh jedno slichno "ispovedanje"... Laughing Svakako je jasno da je to neshto shto se NIKAD ne zaboravlja!
E sad, kazu da je Exit bio slabiji nego proteklih godina, ali ne smatram se kompetentnom da o tome sudim, jer sam tamo bila prvi put, a i kvalitet pojedinih izvodjacha koji su nastupali ove godine i koje obozavam ne dozvoljava mi da prozivam organizaciju ili "zvuk" imena koja su bila bukirana ove god... Sve u svemu, idem sledece godine, pa makar i peshaka! Wink Dovoljno od mene! queen

P.S. Absinth, definitivno bi dobio 5, jer si potpuno subjektivno prikazao subjektivno subjektivni opis subjektivnog dozivljaja Exita, sa mnogo opisa i impresija (naravno, subjektivnih Wink Smile ), shto svaki profesor srpskog ceni! Shocked Wink Smile
P.P.S. Mislim da znam na kog momka mislish, shto se bisera tiche... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 6:41 am

BluE_FisH ::
Pa kad vec "pada" review posle 100 god...

Pa nikad nije kasno... Zar ne? Razz Twisted Evil Laughing

BluE_FisH ::
... jer ko god chita ovo, mislim da nije spreman da prati josh jedno slichno "ispovedanje"... Laughing

affraid affraid Shocked Laughing Laughing lol! lol! lol!
A i lepo sam naznachio, nije obawezno Razz Twisted Evil , pa sad, ko je hteo, mogao, zheleo,... HWALA MU & SWAKA MU CHAST ZA STRPLJENJE... Razz scratch Twisted Evil Rolling Eyes Shocked Laughing Wink

BluE_FisH ::
Sve u svemu, idem sledece godine, pa makar i peshaka! Wink

RESPECT !!! Twisted Evil Wink

BluE_FisH ::
P.S. Absinth, definitivno bi dobio 5...... shto svaki profesor srpskog ceni! Shocked Wink Smile

Jashta... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

BluE_FisH ::
.... jer si potpuno subjektivno prikazao subjektivno subjektivni opis subjektivnog dozivljaja Exita, sa mnogo opisa i impresija (naravno, subjektivnih Wink Smile )

Ma to je bila neka wrsta subjectiwne impresije OBJECTIWNOG widjenja tzele stwari......... Shocked Laughing Razz Twisted Evil tongue lol!

BTW, lepo sam NAGLASIO da je to review IZ MOG UGLA.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

BluE_FisH ::
P.P.S. Mislim da znam na kog momka mislish, shto se bisera tiche... Wink

Mozhe biti, mozhe biti... Rolling Eyes geek Wink Laughing



P.S. Ae "zabatzi" mi PM, chisto da widim mislimo li na istu osobu... Rolling Eyes Razz
PoZz Wink Very Happy Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 6:22 pm

Nema potrebe da se "branish", vidish da sam prochitala sve, tako da respect tvojim PISANIJAMA! Wink
Citat :
HWALA MU & SWAKA MU CHAST ZA STRPLJENJE...
Molim, i drugi put (ako budem imala ochi Laughing ! ) Wink
Citat :
BluE_FisH ::
Sve u svemu, idem sledece godine, pa makar i peshaka! Wink



RESPECT !!! Twisted Evil Wink
Nije lepo smejati se tudjoj nesreci! Laughing Ako ti idesh kolima, da li mogu da krenem sa tobom? Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 - Page 2 Icon_minitimePet Okt 19, 2007 4:22 am

BluE_FisH ::
Nema potrebe da se "branish"

Ma neee bwe... Samo sam obrazlozhio chinjenichno stanje... Very Happy

BluE_FisH ::
vidish da sam prochitala sve

Swaka ti chast! Very Happy

BluE_FisH ::
respect tvojim PISANIJAMA! Wink

Wink


BluE_FisH ::
(ako budem imala ochi Laughing ! ) Wink


Laughing Wink

BluE_FisH ::

Sve u svemu, idem sledece godine, pa makar i peshaka! Wink



RESPECT !!! Twisted Evil Wink
Nije lepo smejati se tudjoj nesreci! Laughing Ako ti idesh kolima, da li mogu da krenem sa tobom? Laughing Laughing

Ma to sam ozb. mislio... Twisted Evil

SWAKA CHAST za odanost !!! Very Happy


P.S. A ne znam, owe godine sam i ja ishao bus-om, ali ako next budem ishao kolima, natji tjemo jedno mesto 4 you, dear fishy !
Wink Cool


GREETING ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
Sponsored content





EXIT 07 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
EXIT 07
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» EXIT 08
» EXIT - Najbolji evropski festival u 2007. godini !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Long Play Crew :: Manifestacije :: Srbija-
Skoči na: