Long Play Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Long Play Crew

www.longplaycrew.com
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 EXIT 07

Ići dole 
+2
djbucek
Alexandar Miloshevich
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Alexandar Miloshevich

Alexandar Miloshevich


Muški Broj poruka : 74
Godina : 39
Localisation : Nish
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Mar 19, 2007 9:44 pm

Sve shto znate ili ste chuli o ovogodishnjem Exit-u, post it!!!afro geek Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace/alexandarmiloshevich
djbucek

djbucek


Muški Broj poruka : 62
Godina : 37
Localisation : www.myspace.com/bucekpartzone
Datum upisa : 13.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeČet Mar 22, 2007 12:12 am

Ja sam cuo da ce se zvati EXIT 07 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thedjlist.com/dj/BUCEK
Alexandar Miloshevich

Alexandar Miloshevich


Muški Broj poruka : 74
Godina : 39
Localisation : Nish
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeČet Mar 22, 2007 8:00 pm

Kreativno, nema shta!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace/alexandarmiloshevich
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 1:45 am

djbucek ::
Ja sam cuo da ce se zvati EXIT 07 Very Happy
scratch
lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Mar 26, 2007 5:03 am

Najbolja tema na forumu!
Smile
Idea
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar Miloshevich

Alexandar Miloshevich


Muški Broj poruka : 74
Godina : 39
Localisation : Nish
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Mar 26, 2007 2:35 pm

Jedinu shto sam nachuo i to nisam siguran koliko je pouzdana informacija da ce na Main Stage-u nastupati Wu-Tang Clan! Za Dance Arenu i ostale izvodjache, josh uvek nishta nisam chuo!!!Crying or Very sad Rolling Eyes Sleep
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace/alexandarmiloshevich
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeSre Mar 28, 2007 9:57 pm

Koliko je komplet sad? Pogledajte vi sa kablovskim internetima, ADSL-ovima i tako to... Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 5:48 pm

Digvid dolazi sigurno!!!
Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 6:26 pm

WU-TANG CLAN
BEASTIE BOYS
BASEMENT JAXX
LTJ BUKEM
CANSEI DE SER SEXY
ROBERT PLANT
RICHIE HAWTIN
JOHN DIGWEED


Grejt, zar ne???!!!!!!
(za sada toliko, ali dovoljno Wink )
afro
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar Miloshevich

Alexandar Miloshevich


Muški Broj poruka : 74
Godina : 39
Localisation : Nish
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeUto Apr 10, 2007 6:57 pm

Ne znam kako cu stajati sa finansijama do tada, ali Digweed se ne propushta!!!lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace/alexandarmiloshevich
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 3:34 am

Zato ja imam EXIT kasicu prasicu! Laughing
Ne shalim se!
lol!
queen
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar Miloshevich

Alexandar Miloshevich


Muški Broj poruka : 74
Godina : 39
Localisation : Nish
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 3:52 am

Bice i Roger Sanchez! bounce bounce bounce Valjda bude josh neko lepo iznenadjenje, mada mi se chini da je proshle godine bio jachi line-up na Dance Areni:?: Exclamation Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace/alexandarmiloshevich
djbucek

djbucek


Muški Broj poruka : 62
Godina : 37
Localisation : www.myspace.com/bucekpartzone
Datum upisa : 13.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeČet Apr 19, 2007 1:32 pm

Ovo mi je stiglo na mail pre neki dan:

Dance arena dobila je nova imena: Roger Sanchez, Trentemoller Live, Eric Prydz, Collabs 3000, Ben Watt, Paul Woolford, Sebastien Leger, Magda, Justin Martin učiniće da još jedan klupski provod na EXITu svrstate među najbolje u životu! Na Dance Areni, kao što je ranije najavljeno, ploče će vrteti i John Digweed i Richie Hawtin. Main Stage predstavlja: Beastie Boys, Robert Plant, Wu-Tang Clan, Basement Jaxx, LTJ Bukem i Cansei De Ser Sexy.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thedjlist.com/dj/BUCEK
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Apr 23, 2007 4:12 am

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Znachi ne verujem!!!!!!!!
Richie, Leger, Sanchez, Prytz, ma svi svi sviiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Xtraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
bounce cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeSub Maj 26, 2007 7:31 pm

Heeeeeeeeeeeei PpL!
Jel se ide na EXIT?
cheers
Nazad na vrh Ići dole
longplay
Admin
longplay


Muški Broj poruka : 8
Godina : 34
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: exit 07   EXIT 07 Icon_minitimeSub Maj 26, 2007 8:15 pm

Pa si gde RIBICE! EXIT!? DAAAA!
Nazad na vrh Ići dole
https://longplaycrew.editboard.com
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Maj 28, 2007 11:56 pm

Tooooooo! cheers cheers cheers
Samo da mi se ne pogode ispiti tad, ali proshle godine sam propustila EXIT zbog njih, ove to necu dozvoliti! Evil or Very Mad afro
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar Miloshevich

Alexandar Miloshevich


Muški Broj poruka : 74
Godina : 39
Localisation : Nish
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeUto Maj 29, 2007 12:55 am

Pa jednog radoholichara, to ne bi trebalo da brine, zar ne?! Very Happy lol! Ali, Digweeda bi TAKO zeleo da chujem!!!! Lood je skroz!!! bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace/alexandarmiloshevich
BluE_FisH

BluE_FisH


Broj poruka : 52
Datum upisa : 01.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimeSub Jun 02, 2007 3:54 pm

Khm khm... tongue Very Happy
I ja istoooooooooo! Jedva chekam!
Nazad na vrh Ići dole
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Jul 30, 2007 2:34 am

PPL, poshto je owo, po meni, najbolje mesto da izrazimo swoje impressions about EXIT 007 - KAKO JE TEMA NASLOWLJENA NE MOZHEMO PROMASHITI AKO PISHEMO O EXIT-u, zar ne?!? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Predlazhem da ipak i owde damo koji comment about that, iako se sa time delimichno pochelo u drugoj temi... Laughing Laughing Laughing
Ewo, ja sam dao predlog, a neka autor, kao kompetentan, odluchi o tome, pa da malo pishemo, qtzkamo, ili da otworimo new theme, npr. EXIT 007 review???
UNFORTUNATELY sada nemam dowoljno wremena za qtzkanje, ali ako nam autor dozwoli da pishemo owde, eto nas sa nowim postowima USKORO!!! bounce bounce bounce
PoZdRaW Very Happy Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Ah, that inspiration... :-)))   EXIT 07 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 6:45 am

Da, ewo, iako je proshlo wishe od 2 (skoro 3) meseca i UZHASNO kasnim, rekao sam da hotju, i odrzhatju rech, pa tju was "malo smoriti" swojom RETROSPECTIWOM EXIT-a, tachnije, nekoga tje smoriti, nekoga podsetiti, nekoga mozhda zaintrigrirati i stworiti mu barem neq priblizhnu sliq owog FENOMENALNOG event-a (mislim na one koji nisu bili, iz owog ili onog razloga),... Kako god... BY THE WAY, ko hotje, mozhe, zheli, prochitatje; ko netje - ne mora, nije obavezno Laughing
ANYWAY, i posle skoro 3 meseca, pri samoj pomisli na EXIT, dozhiwljawam eruptiwnu bujitzu emotzija, exploziju i spreman sam da sa puno zhara, uz NEIZOSTAWNO odushewljenje, po ko zna koji put, pricham o tome i na neki nachin, podelim swoje isqstwo... Very Happy
NARAWSKI, neki od was tje iz nawedenog zakljuchiti da je uprawo to direktno prolongirano neminownom chinjenitzom da sam owe godine FOR THE 1st TIME bio na EXIT-u i swe to dozhiweo mnogo jache i emotiwnije, nego shto je za ochekiwati, u nekom realnom izjashnjawanju i sagledawanju tzelog event-a. OK, delimichno ima i toga u swemu owome, MEDJUTIM, meni je kao i WETJINI ljudi iz nashe ekipe owo bio "prwenatz", koji tju ZASIGURNO, pamtiti celog zhiwota, jer NAJKRATJE I NAJBLAZHE recheno, proweo sam se APSOLUTNO FENOMENALNO!!! Twisted Evil
Mislim, kako i ne bih, kad sam bio sa swojom ekipom (iako je NAZHALOST nekolitzina njih nedostajala da bismo bili completni), EKIPOM KOJA ZLATA WREDI!!! Da ne bi ispalo da faworizujem, reklamiram, etc..., netju retji puno ime, wetj samo initzijale - LC - pa, ko razume, shwatitje... Very Happy Konstantno nas je bilo 11-oro, ako se ne waram, s' tim da je swake wecheri taj broj imao tendentziju rasta i do dupliranja, pa i preko, zawisno od broja "nashih gostiju", koji su nam dolazili na dan, dwa ili tri. Smile ANYWAY, iako smo bili toliko brojni, zezanje, organizatzija, prowod,...swe je bilo SOOPER! Narawski, bilo je i nekih situatzija u kojima je dolazilo do eskalacije negativnih okolnosti, ali toliko ih je bilo malo, da nisu ni wredne pomena, u odnosu na pozitiwnost i dinamiq koja je, uz NEOPHODNE mnogobrojne kompromise, bila prisutna swe wreme u nashoj ekipi. Tako da, po meni, funkcionisali smo k'o shwajtzarski sir! Upssss... Mislim, sat! Very Happy ZAISTA!!! Ewo, setio sam se kako smo se prwe wecheri swi (tada prisutni) oqpili, okachili po 1 balon (sa nekim ochigledno quazy-helijumom = bio je losh, PROWERENO...), a neko i wishe, i krenuli ka MAIN STAGE-u, onako choporatiwno, drzhetji se zajedno i probijajutji se kroz swu onu masu. Nama je to bio SOOPER 3P, ne znam ostalima, ali mislim da je swe to delowalo zaista pozitiwno, sudetji po kishi nasmejanih litza koja su nas pratila pogledom i zasipali mnoshtwom pozitiwnih komentara i komplimenata, na foru KOLIKA i KAKWA smo mi WESELA ekipa..... I tako.... Dalje i blizhe..... Very Happy

A sad, mala retrospectiwa iliti party review (iz mog ugla):

CHETWRTAK - 12. 07. 2007.

MAIN STAGE - THE PRODIGY
Neminowna chinjenitza da je to bio PRWI wetji nastup PRWE wecheri (a njime su ustwari i "otworili" EXIT) je priwukao OGROMAN broj ljudi na MAIN STAGE, medju kojima i mene i TZELU EKIPU (a tada nas je bilo oko 20-oro). Zaista ZWUCHNO ime, najawljiwani sa dosta rezerwi i uopshte nesigurnosti da li tje nastupati na EXIT-u owe godine, inditzirali su PREWELIKI BROJ ljudi na pomenutom MAIN STAGE-u. ABNORMALNA guzhwa uz neprestano komeshanje, guranje i gazhenje uslowila je da je deo ekipe, posle kratjeg wremena, odluchio da napustimo njihow nastup. Odluchili smo da swi sqpa odemo, ali u tzeloj onoj situatziji, masa nas je radwojila, podelila, tako da smo se utopili, trazhetji prostora da izadjemo, ali... Dok smo se gurali kroz masu i poqshawali da izadjemo pochela je "OUT OF SPACE", gde je nas nekoliko jednostawno ostalo ukopano u mestu, tu gde smo se zatekli (wishe se nismo probijali ka izlazu) i odluchili da ostanemo do kraja, a ostali su, ochigledno wetj izashli... Narawski, ZHELEO sam da ih chujem, da "izbesnim" i ostao sam, a takodje, iako je bila PREWELIKA GUZHWA, ostao sam i osetio onu AMAZING ENERGY koja je zrachila iz tzeloqpne mase. Da, gazili su me, gurali, udarali, ja se u pochetq nerwirao, a onda sam i ja pocheo istom merom i jednostawno, bolelo me uwo, radetji shto i swi ostali (skakanje, gazhenje drugih, udaranje, etc...) FENOMENALNO se proweo! Na kraju, onaj watromet je bio zaista "WRLO DO YAYA"! SWAKA CHAST!!! Very Happy
Nashli se sa ostatkom ekipe i our next destination was
DANCE ARENA (na kojoj smo ostali do kraja wecheri)...
ISKRENO, posle PRODIGY-a sam mislio da onoliko "rashrafljen" (od gazhenja, guranja i tome slichnih aktiwnosti...) netju imati snage dalje ali...
TRENTEMOLLER je NARAWSKI, shto je i bilo u sklopu mojih ochekiwanja, probudio (moju neistzrpnu) energiju, za koju sam mislio da je skoro potroshena na MAIN STAGE-u. FENOMENALAN nastup, melodichan, kratak ali KWALITETAN!
GREEN VELVET je nastawio za Trentemöller-om i ubrzawao puls masi na ARENI, koja je josh wishe i brzhe diwljala i ta dinamichnost je trajala do karaja nastupa... Kao i na PRODIGY-u, osetjala se JAKA energija iz mase. Ne znam, s' obzirom da wolim da chujem i twrdji zwuk, ludi tzrnja je ostawio EXTRA POZITIWAN utisak na mene, a POSEBNO me odushewilo njegowo LIVE izwodjenje wokalne deonitze "LA LA LAND"-a, koje je dalo famoznu drazh njegowom nastupu... Brawissimo za crazy niger-a! Very Happy
RICHIE HAWTIN je odradio swoj set na wisini zadatka! Shto je i bilo za ochekiwati. Melodichan, weseo, a o5, prozhet mrachnim segmentima, shto je i dalo autentichnost njegowom setu i pokazalo masi da je Richie "tata". Razz Jedino loshe je shto je bila uzhasna guzhwa, jer, kao shto se nebrojeno puta pokazalo, uopshte, da "zwuchna" imena priwuq mnogo wishe ljudi nego shto je to zaista potrebno, pa oni tumaraju u masi, guraju, gaze i umeju da za koji LEVEL utisak spuste DOWN, shto se meni ochigledno desilo... ANYWAY, bilo je ODLICHNO!
MAGDA . Hmmmm.... ZAISTA ne znam shta bih swe mogao retji, jer plashim se da ne bih umeo rechima da izrazim swoje impresije u wezi nje i njenog seta.... Mislim da nemam DOWOLJNO DOBAR comment!?! Znam samo da je ono APSOLUTNO THE BEST minimal koji sam ikada chuo, uzhiwo! Melodichan, sa swewremenim deep prizwukom, prozhet uzhasno-mrachno-morbidnim deonitzama.... Shto bih ja rekao, ono je MINIMAL SA OSIROMASHENIM URANIJUMOM, koji je swe wreme klizio kroz masu izaziwajutji najshiri mogutji dijapazon emotzija, a meni konkretno, nije skidao osmeh sa litza i "izwozio" me "SAMO TAKO" u one rane jutarnje sate. Otzena: 10 !!! Very Happy


PETAK - 13. 07. 2007.

DANCE ARENA i SERGE SANTIAGO su bili nasha pochetna destinatzija, mada se tu nisam prewishe zadrzhao. Slushao sam ga nekih pola sata i swidelo mi se ono shto sam chuo... Smile
HAPPYNOVISAD STAGE nas je priwukao imenom VLADIMIRA ACICA ! Zheleo sam da chujem kako chowek "przhi" masu kwalitetnim TECHNOM, a i to mi je bila prilika da ga chujem 4 the 1st time. NARAWNO, chowek je oprawdao swa ochekiwanja, iako mu je negde na polowini seta neko ochigledno (nekako) izwukao naki kabl, nagazio ili shtawetj, pa je ispao na min. Masa je, poluzbunjena, sa strepnjom ishchekiwala da widi (i chuje) hotje li motji da nastawi, a on je nastawio josh bolje da radi, kao da je ispao na secund, a ne minut... SWAKA CHAST! Very Happy
IVEE se pojawila na stage-u i swi su ochekiwali da tje, posle onog ludowanja uz Acica, owa majushna, slatka brineta da "spusti" i ide malo wishe SOFT, ochigledno saglasno njenoj pojawi. MEDJUTIM, "mali tzrni slatkish" (njam njam... Razz ) je podigla i kwalitet i kwantitet zwuka na zawidan level! Nije spushtala ispod nekih 180 bita... STRASHNO!!! Onakaw shrantz techno nisam werowao da tju ikada imati prilike da chujem! Pogotowu da ga radi tzura! Uzhasno brza, apsolutno melodichna (iako je u pitanju "shrantz" techno), "kidala" je masu na atome i o5 je sastawljala u istom ritmu... E ono je bila AMAZING ENERGY koja je odisala iz mase, po meni jacha, kwalitetnija i bolja (energija) nego na PRODIGY-u. TOLIKO me poneo onaj zwuk, TOLIKO sam "pobesneo" da sam se prosto uplashio swe one energije koja je, probudjena, wrishtala u meni i trazhila izlaz na swe strane... Imao sam osetjaj da bih mogao sa TZELOM DJAWOM u zubima da igram uz onaj famozni ritam! Ne znam kako da opishem i da li je to UOPSHTE MOGUTJE, ali ono shto sam tada osetio NIKADA do sad nisam i SIGURAN SAM da tju to pamtiti ZAUWEK!!! DEFINITIWNO nastup koji je na mene ostawio jedan od NAJJACHIH utisaka! I nashto shto bih woleo da ponowo i ponowo i ponowo dozhiwim... Na skali od 1 do 10, njoj bih dao otzenu 20! Very Happy
PROKET su nastawili za njom. A ono je bilo... Auuuu! Ne znam kako da okarakterishem ono!?! Po meni je ono neki polu-melodichan MAXIMAL D&B! Brzina ABNORMALNA! Skoro swi iz ekipe su otishli, ostali smo samo drug i ja, jer ono je shtipalo za mozak, razaralo siwe tjelije, unishtawalo tzeo organizam... Uspeo sam da ih pratim 3 puta po 5-10 minuta, sa pauzama da "uzmem wazduh i saqpim snagu", a ko je uspeo da izdrzhi do kraja - SWAKA MU CHAST! Ono je chak i za mene bilo premorbidno i prejako! ANYWAY, isqstwo wishe... Laughing
Wratili smo se na DANCE ARENU nekih 15-ak minuta pre zawrshetka DANNY TENAGLIA -e i ipak sam USPEO da ga chujem, bar na kratko. ZHAO MI JE shto nisam uspeo da ga odslusham u celosti, a o5, drago mi je da mi to wreme nije propalo, wetj NAPROTIW obogatilo me DIWNIM NOWIM ISQSTWIMA na HAPPYNOVISAD STAGE-u, uz Ivee, (delimichno) Proket i uz Acica. Nadam se da tju nekada imati prilike da o5 chujem Tenagliu, jer owo mu je prwi nastup kod nas, a kako je ODLICHNO proshao (sudetji po commentarima) werujem da tje se potruditi da ga o5 dowedu! Very Happy
NIC FANCIULLI je bio prawo jutarnje oswezhenje - kao prwa jutarnja kafa! Pozitiwan, melodichan, weseo, ODLICHAN set je "wozio" masu ostawljajutji utisak da tek kretje zezanje kao da je weche, a ne jutro. Narawski, kao i Magda prethodne notji, i one je dao sawrshen "uwod" pred spawanje, na koje smo swi otishli neumorni i sa osmehom na litzu! Very Happy
Nastawak sledi u next post-u...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 6:46 am

I ewo next post-a, i nastawka...

SUBOTA - 14. 07. 2007.

NAZHALOST, spletom nekih negatiwnih okolnosti, doshli smo weoma kasno, iako smo se trudili da shto brzhe stignemo na djawu. Na DJ SUPERSTAR STAGE smo stigli negde oko 23:45h, gde je weselu masu wetj skoro sat wremena "wozio" ALEXANDAR MILOSHEVICH. A od ulaza do dolaska na DJ SUPERSTAR STAGE put nam je bio zaista "trnowit". Poshto smo wetj toliko kasnili, a trebalo je da se sacheka josh neko, nas chetworo je ushlo i, ja sam lepo uhwatio drugaritzu za ruq, drug njegowu drugaritzu i rekao im : "Samo me pratite!", a tek onda je bilo weselo i urnebesno... Trchali smo kroz masu, uz bezbroj sudara sa mnogima koji su ishli u suprotnom smeru, chak sam onako u trq, zhurbi, neq tzuru (strankinju ochigledno) tako "zweknuo" (telom = sudar) da je pala, wratiwshi je 1/2 metra unazad. Bilo mi je zhao shto sam to uradio, ali istowremeno, toliko sam bio pukao da nisam ni stao kad sam je oborio! ZAISTA ruzhno s' moje strane, ali o5 kazhem, swe je to bilo uslowljeno nerwozom i psihichkim KRASH-om koji sam tad dozhiwljawao... Najbolji odraz toga je taj da sam u nekom trenutq, trchetji i probijajutji se kroz masu, pogreshno skrenuo i zamalo da izadjemo na ulaz, gde me (nas) smorio jedan tip iz SECURITY-a sa pitanjem kako smo jel'te mi to ushli, odnosno (neshto na foru) gde smo krenuli?! Kakaw bolid! Ne znam samo na osnowu chega je mogao uopshte da pomisli da smo ushli nekako "na kwarno", pogotowu shto smo se pojawili iza njega, a swi koji tu ulaze, dolaze mu spreda. NEVER MIND, ochigledno da chowek poseduje samo 1/2 siwe tjelije, koja je izgleda uzhasno zakrzhljala ili zarazhena nekim dangerous wirusom... Twisted Evil Nisam imao ni wremena, ni wolje da uzalud troshim energiju na njega, pa sam ga zamolio "da mi objasni kako najbrzhe da stignemo do DJ SUPERSTAR STAGE-a ili da FUCK OFF-uje". Narawno, nisam ni sachekao odgowor, za koji nisam siguran da je uopshte i postojao (jer mu je wetj njegow "kolega" objashnjawao da nas bezrazlozhno smara), wetj smo se okrenuli i nastawili ka pomenutom stage-u. Stigli smo i utopili se u weselu i razigranu masu, gde je wetj bio deo ekipe, a deo nam se koji min. kasnije prikljuchio. Atmosfera je bila ODLICHNA, muzika (iako samo 15 min) AMAZING! ZAISTA! A i to je bila jedinstwena prilika (this year) da Alexandra Miloshevicha chujemo i na EXIT-u. Tih 15 minuta je bilo PREDIWNO, prawo UZHIWANJE u DOBRO POZNATOM zwuq! Very Happy Ne bih woleo da ispadne da da sad neshto faworizujem i "pumpam" all situation, ali meni je ono, kako sam i rekao u jednoj temi, po kwalitetu bilo TOLIKO DOBRO, kao da sam slushao neki 2-3 chasowni set, ako me razumete...?! KRATKO ali SLATKO! NICE WORK Alexandar!!! Very Happy A kad je chowek zawrshio swoj set, posle tih 15 minuta (tamo prowedenih), smorio sam se, iznerwirao i pukao shto nisam bio tu od pochetka! Ali jbga! Sad Kao shto sam i rekao Alexandru, owo je bilo 2K (KRATKO ali KWALITETNO) I ZHAO MI JE shto nisam bio tu swe wreme, ali da se nadam i da ocheqjemo da tjemo next year motji da ga chujemo na DANCE ARENI! Laughing Daj Bozhe! Very Happy
Ipak, kako sam "prs'o po swim shawowima" bio sam UZHASNO FUCKED UP, chak sam razmishljao da se wratim qtji, misletji da netju motji da podignem raspolozhenje. A onda sam otishao na DANCE ARENU i nisam mogao da werujem da tje mi FRANKIE KNUKLES swojim weselim, melodichnim house-om, onako lako i brzo wratiti i poprawiti raspolozhenje... BRAWO za tzrnju koji nam je priushtio onaj FENOMENALNI zwuk, iako sam ga slushao samo sat wremena! Smile
ROGER SANCHEZ je josh jednom pokazao kakaw je "tata"! Poshto je bila UZHASNA GUZHWA, slushao sam ga malo duzhe od pola sata i odushewio se njegowim radom! Mozhda mnogi smatraju da mu je zika manje kwalitetna i "komertzijala", ali njegow style, prelazi, uopshte njegow nachin rada, pokazao je swu njegowu welichinu i oprawdao zwuchnost njegowog imena i dokazao da je wrhunski wirtouz. Kazhem, slushao sam ga pola sata, a onda smo otishli prwenstweno zbog toga shto je drug (koji je ostao samnom na ARENI, jer su swi ostali otishli negde drugde) morao da nadje swoju drugaritzu, koja se izgleda malo 'zagubila", a i zbog toga shto je STAMPEDO ljudi pohrlio na DANCE ARENU da chuju SANCHEZA. Kako god, zadowoljan sam i sa tih pola sata.
Zatim sam sa (tim istim) drugom otishao na MAIN STAGE jer sam zheleo da chujem LTJ BUKEM-a. Ushli smo na MAIN STAGE i lagano se inkorporisali u weselu masu koja je wodjena FAMOZNIM zwukom LTJ-a nasmejano djuskala i zezala se. Ne znam, po meni, onaj sofistitzirani drumm koji je LTJ radio je zaista WRHUNSKI! Tih sat wremena mi je josh dodatno podiglo raspolozhenje, ne dozwoljawajutji mi da skinem osmeh sa litza... Very Happy
Jutro smo dochekali na URBANBUG STAGE-u, gde su MITA & TJUK, momtzi iz CONCRETE DJ's, razdrmali masu twrdim TECHNO zwukom. Swi su ludeli, besneli, zezali se uz brzi ritam. Zaista KWALITETNA zawrshnitza tretje wecheri, uz HARD TECHNO zwuk nas je (RAZDUSHEWILA!!! shto bi rekao my friend KaliGoola Smile ) i pripremila za tzarstwo snowa, u koje smo (inache) mnogo kasnije uplowili, jer smo otishli na SHTRAND, gde smo iscoolirali nekih pola sata i nismo se zadrzhawali, jer se skoro tzela ekipa rasula, swako na swoju stranu, a i Sunchewi zratzi su pocheli da powetjawaju swoj intenzitet i temperatura je, polako ali sigurno, rasla swe wishe i wishe, a trebalo je otitji do "qtje" , na sleep-owanje, dok je temperatura bila podnoshljiwa... Smile
Iako je PO MNOGIMA owo bilo najslabije weche, po meni UOPSHTE NIJE jer, (barem meni) je bilo SOOPER (ne rachunajutji ono moje "prskanje" na pochet wecheri) s' obzirom na shirok muzichki dijapazon koji sam propratio nawedene wecheri - od progressiwa, hausa i drumm-a do hard techno zawrshnitze na URBANBUG-u. ODLICHNO WECHE!!! Twisted Evil


NEDELJA - 15. 07. 2007.

Da, doshao je i taj poslednji dan, tj. weche, mozhda najwishe ochekiwano (barem meni). SKORO swe wreme smo proweli na DANCE ARENI.
SEBASTIEN LEGER-a smo chuli 5 minuta, a mozhda ni toliko i zhao mi je zbog toga, ali jbga, kasno smo doshli i dok smo se probijali kroz masu,
BLACKSTROBE LIVE su startowali FANTASTICHNO i swe wreme swog nastupa odrzhawali kontinuirani tempo i energiju. Ona muzika, ono shto oni rade (kogod je kakogod nazwao...) me ZAISTA ODUSHEWILO! SWAKA CHAST za onaj POZITIVE VIBE koji je upliwisao kroz masu. A onda...
JOHN DIGWEED ! Chowek koji, owaj, ... Ma ne znam shta bih swe mogao da kazhem, jer TAKAW i TOLIKI utisak je ostawio na mene da, kad bih satima pisao, ne bih uspeo da izrazim swoje impresije, odushewljenje, a i ne znam da li bih mogao natji DOWOLJNO DOBRE COMMENTS kojima bih swe to rekao!!! ZAISTA! Retji tju samo da je ono za mene bio UNIQUE EXPERIENCE!!! Mislim, newerowatno, ali skoro swe wreme dok je radio nisam mogao da "spustim, kontrolishem ili shtagod" jezu koja je opstruirala tzelo moje telo, mozak, swe,... narawski uz neizostawni shiroki swewremeni osmeh! Very Happy Ono je, po meni, bilo BLISKO SAWRSHENSTWU ili, shto bismo mi rekli WRH WRHOWA!!! Very Happy
ERIC PRYDZ je takodje ODLICHNO odradio swoj SKORO BESPREKORNI set. Nastawio je za Digweedom u sebi swojstwenom ritmu, "wozetji" nasmejanu i weselu masu. Bio je zaista SOOPER! Samo, posle Digweeda sam ostao bez rechi, tako da ne znam shta bih josh mogao dodati za Prydza... ANYWAY, odradjeno na wisini zadatka! Smile
U medjuwremenu smo bili na URBANBUG STAGE-u gde se wrtela KWALITETNA "PSYdzha", ali, desilo se neshto u shta nisam mogao da powerujem - ljudima su pochupali kablowe i objawili KRAJ, ochigledno i na ostalim stageowima, jer...
MARKO NASTIC je, jel'te, "zatwarao" EXIT na DANCE ARENI, a kako je (po meni) UZHASNO radio uz neki NEKWALITETNI bash bash minimalniji zwuk, shto je APSOLUTNO nekarakteristichno za njega (mada, u poslednje wreme... ), pogotowu za zatwaranje kad se OCHEQJE twrdji zwuk, pa su ljudi pocheli da odlaze sa ARENE, a i ochigledno zato su "iskljuchiwali" ostale (manje) stageowe, da bi oprawdali zawrshetak na ARENI uz "Mareta nasheg". Ne znam, kazhem, to je moje mishljenje, ali RAZOCHARAO sam se zawrshnitzom owog i owakwog tzeloqpno FENOMENALNOG event-a. Razumem da on ima wetj "izgradjeno" ime i da ga je bolelo uwo kako tje raditi (jer je bio otkinut ko.... ne znam...) ali ono je bilo PORAZHAWAJUTJE jer je on skakao, wrishtao, drao se, wrteo samo za sebe, dok je masa, U GLOBALU, razocharanopoqshawala da nadje inspiratziju ocheqjutji promenu zwuka i kwaliteta bar za nekoliko levels UP, ali ... awaj!!! Bilo je shta je bilo... Naterali su ljude da zawrshe na ARENI (ili odu qtji)... OK, netju da pljujem po Nastitju, jer, swako ima swoje uspone i padowe, ali ochigledno je bilo da su SWI ochekiwali MNOGO WISHE od one zawrshnitze, a on je odradio loshe, jer je masa U GLOBALU ostala smorena (umesto da ima u setjanju tu zawrshnitzu kao shlag na torti), POGOTOWU shto je onako "sredjen"widno odradio set za sebe. Ali DOBRO! Subsumiranjem swega, nishta strashno, jer swe ono POZITIWNO je, u meni barem, jednostawno DELETE-owalo te i takwe situations...! Very Happy
U medjuwremenu smo NAJCHESHTJE posetjiwali URBANBUG & DJ SUPERSTAR stages, koji su INACHE nudili DOSTA kwalitetne muzike...

I o5 nastawak u next post-u...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
Absinth

Absinth


Muški Broj poruka : 71
Godina : 40
Localisation : Leskowatz
Datum upisa : 19.12.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 6:54 am

I ewo o5 next post-a i nastawka...

INACHE, shto se EXIT-a kao manifestatzije tiche, mogao bih josh mnogo da pishem, ali netju dalje da "smaram" i potruditju se da budem shto kratji i kontzizniji... Laughing

ORGANIZATZIJA - wrhunska! ZAISTA! No comment...

RASWETA (OSWETLJENJE, LIGHT... ) je bilo ODLICHNO, mada je mogao i koji laser tu da se ubatzi ali OK...

OZWUCHENJE - FENOMENALNO! Na swim stages koje sam posetio. Zaista! Jako i chisto! To je to! Very Happy

LEPO WREME (swa 4 dana!) je swemu tome dalo dodatnu pozitiwnost... Smile

STZENOGRAPHIA & KOSTIMOGRAPHIA - APSOLUTNO PUN POGODAK! Pogotowu na Digweedu... Razz

NEGATIWNOSTI - bilo ih je nekoliko NAZHALOST:
PRASHINA koja je swe wreme bila prisutna i koja je potpomogla da se prehladim posle EXIT-a... Sad
GUZHWA (powremena) na pojedinim stages,uglawnom, kako sam i rekao, priwuchena "zwuchnim" imenima...da se ne ponawljam...
PITJE U PLASTICHNIM CHASHAMA skoro na swim stages, ali jbga, to je i razumljiwo, ako uzmemo u obzir globalni protzes retziklazhe, zar ne? Lakshe je retziklirati plastiq od metala. Laughing
NEMOGUTJNOST ISTOWREMENOG PRISUSTWA NA 2 MESTA, stages, parties! ALI!!! Mozhda next year ubedim nasheg "chika doctora" from LE koji se bawi cloniranjem da mi pomogne u prewazilazhenju nawedenog problema... Laughing
TO JE OTPRILIKE TO shto se negatiwnosti tiche, a one sitnije netju ni pominjati jer nisu wredni pomena, ai trudim se da ih potisnem iz setjanja, zaborawim i upamtim SAMO NAJBOLJE I NAJLEPSHE! Very Happy

Shto se tiche BISERA, hmmmm.... Bilo ih je zaista MNOGO, ali ewo, da ne bih dodatno "duzhio" swe owo, izdwojitju samo neke...
Npr. nash jedan poznanik, koji je imao kartu za SWA 4 DANA, doshao je 3. dana, tj. wecheri, bio tu, zezao se, (nismo se wideli), a onda kad je izjutra wideo da je uprashnjawio patike (a i sebe), puk'o je i ZAPALIO HOME!!! Znachi JEDWA iskoristiwshi i to jedno weche. Ne znam, kad sam chuo, meni je swe to bilo TOLIKO bizarno i smeshno da prosto nisam mogao da powerujem! ALI IPAK OK! Poqshatju da razumem jer, SWI SMO RAZLICHITI! Isn't!?! Laughing
Zanimljiwa mi bila i situation, ono prwe wecheri kad smo onako "okitjeni" balonima swi choporatiwno krenuli ka MAIN STAGE-u... i da se ne ponawljam... Fora je u tome shto sam, igrom sluchaja, ostao jedini kome je dotichni balon lebdeo nad glawom i jedna slatka mala tzuritza, VISINE SHUMSKE JAGODE, me upitala swa onako ozbiljna jel' hotju da me ona obesi tim balonom? Nasmejala me od srtza jer je bila zaista originalna sa swojom prowalom pa sam joj rekao da slobodno mozhe i da me obesi ako hotje, i da se ja netju braniti, ali samo ako uspe... Razz Interesting.... Poqshao sam da zamislim kako bi to izwela, ali mi neshto ne ide... Laughing
Takodje mi bila zaista "biserna" jedna tzura na URBANBUG STAGE-u. Ishao je neki bash twrdji zwuk, a ona (wisoka skoro 2m, u majchitzi, nekoj leprshawoj suknjitzi - "lambada style" i patikama) mesha li mesha, radi neke opasne quazy-warijatzije shatro-trbushnog plesa,.... Mislim Ok, swako ima swoj style of dancing, ali ono mi bilo ZAISTA SMESHNO, jer je tzura kao pojawa lichila na one "drage nashe GRANDowke" i smeshno meshala, uwijala se i radila swe ono...uz onaj HARD ZWUK... SHTETA shto tad nismo imali digitaltza kod sebe da swe to "pribelezhimo"... Razz
I NARAWSKI, josh zilijardu internih bisera nashe ekipe.............
Nas nekoliko ostali josh dan-dwa-tri duzhe (kako ko) i o5 se proweli SOOPER... Smile
I TO BI BILO TO....

ZAKLJUCHAK:
- Bilo mi je APSOLUTNO FENOMENALNO!
- Next year idem o5! Sem ako me, ne daj Bozhe, neshto ne sprechi u tome...
- Narawno, sa istom ekipom, a mozdha nas bude i wishe...
- NEWEROWATNO isqstwo koje tju pamtiti TZELOG ZHIWOTA!
- Shteta shto nije na 6 mesetzi, wetj na god. dana i shto traje samo 4 dana, MADA, kako sam rekao, woleo bih da je owaj trajao 9 dana, kao onaj prwi nekada, ali s' obzirom na dinamichnost tzele ekipe, posle toga bismo se odmarali nekih mesetz dana na traumatologiji ili u nekoj banji, da zatzelimo! Laughing
- Spawao sam 2-5h dnewno ali mi to UOPSHTE NIJE SMETALO, jer sam kasnije nadoknadio (a i nisam otishao tamo da spawam wetj da se prowedem), a swe to wreme sam pozitiwno utroshio i bio sam pun energije swe wreme (ochigledno od onih silnih BOOSTER-a, GUARANA i NARAWNO inkorporiranjem swe te pozitiwne energije apsorbowane iz pozitiwnih wibratzija, kojim je tzeo event odisao...)

Wel ppl, TOLIKO OD MENE! Razz
WERUJTE da sam bio ZAISTA shto sam mogao kratji i iz razloga shto je proshlo dosta wremena i shto sam se trudio DA BUDEM shto kratji, a i zbog toga shto je tzeo monitor pocheo da mi sheta pred ochima, a tastatura wishe i ne znam u kom je stanju, raspada se... Laughing

UNTIL NEXT TIME, NEXT EXIT, I hope, BIG GREETING 2 ALL OF YOU !!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tjelawi
Shoontaweetza

Shoontaweetza


Ženski Broj poruka : 10
Godina : 37
Localisation : Leskovac
Datum upisa : 07.01.2007

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 3:39 pm

E swaka ti chast za owaj post!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar Miloshevich

Alexandar Miloshevich


Muški Broj poruka : 74
Godina : 39
Localisation : Nish
Datum upisa : 07.11.2006

EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 4:36 pm

Znachi, da ti je ovo Prvi pismeni zadatak iz sprskog, vec bi imao 5 za kraj godine!!! Very Happy Razz lol!
Hvala za pohale i svaka chast za post!!!!
cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace/alexandarmiloshevich
Sponsored content





EXIT 07 Empty
PočaljiNaslov: Re: EXIT 07   EXIT 07 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
EXIT 07
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» EXIT 08
» EXIT - Najbolji evropski festival u 2007. godini !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Long Play Crew :: Manifestacije :: Srbija-
Skoči na: